2017-03-04 01:04:30

İstanbullu Gelin ilk bölüm Star TV’de 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin ilk bölüm Star TV’de izleyicilerin beğenisine sunuldu. İstanbullu Gelin ilk bölüm ardından gözler 2. yeni bölüm fragmanı için çevrildi. Star TV’nin yeni dizisinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci, Fırat Tanış gibi ünlü isimler yer alıyor. İstanbullu Gelin ilk bölümde, İstanbul’dan Bursa’ya uzanan bir aşk hikayesinin temelleri atıldı.

İstanbullu Gelin ilk bölüm Star TV’de 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstambullu Gelin ilk bölüm Star TV’de izleyicilerin beğenisine sunuldu ve sosyal medyada trend oldu. İstanbullu Gelin 2. yeni bölüm fragmanını seyirciler merakla bekliyor. Star TV’nin yeni dizisinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci, Fırat Tanış gibi ünlü isimler yer alıyor. İstanbullu Gelin ilk bölümde, İstanbul’dan Bursa’ya uzanan bir aşk hikayesinin temelleri atıldı.

İSTANBULLU GELİN İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Annesiz ve babasız büyümek zorunda kalan Süreyya, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kızdır. Konservatuar mezunu olan Süreyya, hayatını reklam seslendirerek ve vokal yaparak kazanmaktadır. Hayattaki tek akrabası teyzesi Senem ile birlikte yaşayan Süreyya’nın mütevazi yaşamı, beklenmedik bir anda karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olması ile sonsuza kadar değişir. 

Bursa’nın tanınmış ve köklü ailelerinden Boran ailesi içinse bu aşkı kabullenmek hiç de kolay olmayacaktır. Kocasının ölümüyle 4 oğluyla kalan Esma Sultan’ın en gözde oğlu Faruk için bambaşka hayalleri vardır. Kendine ve köklerine uygun gelin adayını çoktan seçmiştir. 

İSTANBULLU GELİN İLK BÖLÜM İZLE - STAR TV

Tüm bu gelişmelerden habersiz olan Süreyya ile Faruk ise Bursa’daki aile konağına evlilik haberini vermek üzere gelirler. Ancak bu durum konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen Esma Sultan için büyük bir şoktur. Esma Sultan’a gelin olmak kolay değildir, özellikle de kendi seçmediyse. Faruk’a olan aşkından güç alan Süreyya, kolay pes etmez, kayınvalidesinin zamanla kendisine alışacağına ve kalbini yumuşatacağına inanmak ister. Ancak Esma Hanım’ın onu kabullenmeye hiç mi hiç niyeti yoktur. 

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktırHaber Kaynağı : Star
Yorumlar
GÜNCEL
Murat Boz çıldırdı! O iddialara cevap verdi

Murat Boz çıldırdı! O iddialara cevap verdi

Dünyanın en güzel ahyşap evleri!

Dünyanın en güzel ahyşap evleri!

Ödüllü manzara resimleri

Ödüllü manzara resimleri

2016'nın en iyi manzara fotoğrafları

2016'nın en iyi manzara fotoğrafları

KİRA ÖDEMEKTEN BIKAN ÇİFT OTOBÜSE TAŞINDI

KİRA ÖDEMEKTEN BIKAN ÇİFT OTOBÜSE TAŞINDI